Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "III nadzwyczajna sesja Rady Miasta Dynów VIII kadencji 2018-2023.".
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycia nieruchomości.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Michał MRYCZKO | za |
2 | Józef Mikołaj MIKOŚ | za |
3 | Roman Emilian NOWAK | za |
4 | Piotr Władysław KRUPA | za |
5 | Michał ZIĘZIO | za |
6 | Renata PYŚ | za |
7 | Kazimierz GOŁĄB | za |
8 | Paweł Adam PAWŁOWSKI | za |
9 | Aleksander URBAN | za |
10 | Maria Janina CHUDZIKIEWICZ | za |
11 | Rafał Orfeusz BILSKI | za |
12 | Jolanta Maria BOCZAR | za |
13 | Marek SIRY | za |
14 | Andrzej Wojciech POLEWKA | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2018 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Michał MRYCZKO | za |
2 | Józef Mikołaj MIKOŚ | za |
3 | Roman Emilian NOWAK | za |
4 | Piotr Władysław KRUPA | za |
5 | Michał ZIĘZIO | za |
6 | Renata PYŚ | za |
7 | Kazimierz GOŁĄB | za |
8 | Paweł Adam PAWŁOWSKI | za |
9 | Aleksander URBAN | za |
10 | Maria Janina CHUDZIKIEWICZ | za |
11 | Rafał Orfeusz BILSKI | za |
12 | Jolanta Maria BOCZAR | za |
13 | Marek SIRY | za |
14 | Andrzej Wojciech POLEWKA | za |
Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Miejskiej Dynów na lata 2018-2028.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Roman Michał MRYCZKO | za |
2 | Józef Mikołaj MIKOŚ | za |
3 | Roman Emilian NOWAK | za |
4 | Piotr Władysław KRUPA | za |
5 | Michał ZIĘZIO | za |
6 | Renata PYŚ | za |
7 | Kazimierz GOŁĄB | za |
8 | Paweł Adam PAWŁOWSKI | za |
9 | Aleksander URBAN | za |
10 | Maria Janina CHUDZIKIEWICZ | za |
11 | Rafał Orfeusz BILSKI | za |
12 | Jolanta Maria BOCZAR | za |
13 | Marek SIRY | za |
14 | Andrzej Wojciech POLEWKA | za |